Приучение котят к лотку

Вопросы по уходу, воспитанию и психологии наших питомцев

Модератор: Moderator Violet

Ответить
Klementīne
Кот молчун

Приучение котят к лотку

Сообщение Klementīne » Ср янв 06, 2010 20:44

Padalieties lūdzu pieredzē, kā iemācīt kaķēniem iet kastītē.
Mazajiem 1 mēnesis, jau dažas dienas piebaroju. Noliku kaķu tualeti netālu (nevis kaķenes, bet citu - jaunu), interesi šie izrāda, iekāpj, pastaigā, bet neko nedara. Turklāt mēģina tās smiltis ēst!!! :?: :?: Man bail, ka nesaēdas un nesabojā vēderu! Vai kādam tā ir bijis? :neznaju:

Sveta
Кот мурчун
Контактная информация:

Re: Kā iemācīt kaķēniem iet kastītē?

Сообщение Sveta » Чт янв 07, 2010 8:54

Mamma pati iemācīs, pirmajās dienās kad saka piebarot kaķēni neiet uz tualeti. Labāk tagad viņus ierobežot manēžā lai kārtīgi iemācāsiet uz tualeti prms sāks skraidīt pa visu māju.
Smilitiņas ir jāperk NEcementējošas, tad jau tiem vēderiņiem nekas nenotiks.....pat ja apēdis tas....:)
Изображение
Изображение

Klementīne
Кот молчун

Сообщение Klementīne » Чт янв 07, 2010 13:49

Sveta, paldies par atbildi.
Viņi pirmajās dienās pēc piebarošanas sačurājās, kur pagadās, bet, kad ieliku kastē nesaprata, ko darīt. Man liekas, ka viņi vēl nesaprata, kas notiek :)
Bet mums ir progress (!) - kaķene vakar bija pa kasti kaut ko ņēmusies - pusi smiltis izkasījusi pa zemi (varbūt tas pieder pie apmācības procesa :neznaju: ), un šodien konstatēju divas minipeļķītes kastē (pārāk mazas, lai būtu mammai) :dance:

Sveta
Кот мурчун
Контактная информация:

Сообщение Sveta » Пт янв 08, 2010 0:21

Protams ka pieder pie apmācības :D Apsveicu ar progresu :druzja:
Изображение
Изображение

Peksis
Кот молчун

Сообщение Peksis » Вс янв 24, 2010 12:01

Manai kaķenei ir bijuši 2 metieni. Diemžēl viņa ir tāda mamma, kas mazos nemāca iet uz kastīti :(
Mans ieteikums: salikt visos stūros mazās kastītes, neaizmirsti nolikt netālu no mazuļu guļam/ēdamvietas ( esmu ievērojusi, ka viņi parasti uz kastīti iet uzreiz pēc ēšanas)
Un tad jau pacietība... Protams, ka mazuļi pamēģinās, vai smiltis ir ēdamas :lol: bet ar pāris reizēm sapratīs, ka tas nav garšīgs. Un ir interesanti paraķņāties.
Pāris kaķēnus man ir nācies aiz čupra uz kastīti pašai nest: kā ieraugu, ka sataisās lietas darīt, tā nesu uz kasti. Arī pēc pāris reizēm jau saprata, ka kastītē labāk :) īpaši jāzumana ir apmēram nedēļu pēc tam, kad esi sākusi piebarot un mazie sāk iekarot lielo pasauli

Ответить