bailiigs kakjis,luudzu padomus!

Вопросы по уходу, воспитанию и психологии наших питомцев

Модератор: Moderator Violet

Ответить
rafa
Кот тусовочный

bailiigs kakjis,luudzu padomus!

Сообщение rafa » Сб июн 28, 2008 10:39

16.jūnijā paņēmām uz pagaidu mājām vienu kaķēnu. uz to brīdi viņam bija apmērma 2,5 mēneši. ļoti slimiņš bija.

problēma tajā,ka viņš ir šausmīgi bailīgs. visu laiku dzīvo zem skapja,ēst nāk ārā tad,kad neviena nav tuvumā,uz kasti arī iet tad,kad neviena nav. nopirku "Feliway" nomierinošo līdzekli,kas citam kaķim palīdzēja atgūt dzīvesprieku jau pēc 6 stundām,manējam audžubērnam tas līdzeklis neiedarbojas.

vakar atnesu otru kaķēnu,domāju,ka ,varbūt,kļūs drošāks. bet nekā! otrs skraida un spēlējas,bet pirmais sēž zem skapja. es katru dienu viņu velku laukā no "aizskapijas" un ķemmēju (viņš ir ļoti pūkains),glaudu,mīlīgi runāju ar viņu. viņam nav pret to pretenziju,pat murrā,bet tikko nepieskatu,tā atkal zem skapja....

varbūt kādam ir kāds padoms? man jau ir interesents par šo bailuli,bet tādu es taču nevaru atdot....

Marius
Мудрый кот

Сообщение Marius » Сб июн 28, 2008 17:07

Droshi vien laiks vajadziigs,lai mazais bailulis pierastu pie paarmainjaam dziivee.Varbuut pat kaads meenesis.

Yelena Lavrentyeva
Мудрый кот
Контактная информация:

Сообщение Yelena Lavrentyeva » Сб июн 28, 2008 20:26

Я тоже думаю что понадобится время чтобы ребенок освоился... :roll: еще..может попробовать поиграть. Игрунишки с котятами выводят их из состояния стресса....
Я- ЗА КОШЕК!!!!!!

Ответить