Varbuut kaads var atbalstiit Francheskas aarsteeshanu?

О тех, кто уже не с нами.

Модератор: Moderator Violet

Ответить
rafa
Кот тусовочный

Varbuut kaads var atbalstiit Francheskas aarsteeshanu?

Сообщение rafa » Ср май 27, 2009 17:46

http://foto.inbox.lv/rafa5/Francheska

Frančesku atradām kādas daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā. Pie manis,pagaidu mājās,kaķenīte dzīvo kopš 4.maija.
Visu laiku bija ļoti aktīva,es teiktu,ka pat pārāk aktīva. Labi ēda,uz kasti gāja,nekādu problēmu. Attāropju. Viss noritēja ļoti jauki. Līdz šīs nedēļas pirmdienas rītam.
Pirmdienas rītā man mājās bija pavisam cits kaķis. Frančeska visu laiku gulēja,negribēja ne dauzīties,ne ēst. No sākuma domāju,ka mazums,kaķis atpūšas,bet dienas otrajā pusē prāts kļuva nemierīgs,jo kaķenīte joprojām bija ļoti mierīga.
Otrdien no rīta Frančesku vedu pie vetārsta,bija sākusies arī vemšana. Vetārsts iedeva zāles,domājām,ka kļūs labāk.
Tomēr labāk nekļuva.
Šorīt vedām kaķenīti pie Normunda Fjodorova. Nu jau esam mājās pēc operācijas......
Izrādās,ka Frančeskai bija sametušās zarniņas,sācies aizkuņģa dziedzera iekaisums un zarnās ir cistas. Tagad Frančeskai vēders ir sakārtots,bet vēl paies laiciņš,kamēr Frančeska atkal varēs aktīvi dauzīties un skraidīt. Tagad ir noteikta stingra diēta,izrakstītas dažādas zāles.Redzēs kā būs rīt,iespējams,būs jābraukā uz regulārām apskatēm pie dr.Normunda. Pēc 10 dienām noteikti jābrauc uz apskati.
Man pašreiz ir ļoti smags finansiālais stāvoklis. Par vetārstiem vakar izdevu 5 Ls,šodien 37 Ls. Man tiešām ir neērti lūgt,bet varbūt kāds var kādu latu noziedot šai kaķenītei? Viņai būs vajadzīga speciālā barība,iespējams,ka vēl kādas veterinārās manipulācijas. Man bail,ka nevarēšu to visu pavilkt par saviem tagadējiem ienākumiem,jo man pavisam tagad ir 4 audžukaķi.
Ja kāds var atvēlēt Frančeskas ārstēšanai kādu latu,lūdzu rakstiet man privāti vai zvaniet 28309397. Liels paldies!
Apsolu atskaitīties par Frančeskas turpmāko likteni.

Mango
Кот-казначей

Re: Varbuut kaads var atbalstiit Francheskas aarsteeshanu?

Сообщение Mango » Чт май 28, 2009 9:56

rafa, cik, kur, kā samaksāt? Fonds arī palīdzēs :druzja:

rafa
Кот тусовочный

Сообщение rafa » Чт май 28, 2009 11:01

Paldies,Mango!

Ja man sanāks savākt uz savu kontu nepieciešamo summu,tad fonda palīdzību šoreiz nevajadzēs :-)
Ja nesanāks - došu ziņu.
Pagaidām ir 42 Ls kopā iztērēts,bet izskatās,ka bez ikdienas sistēmām cauri netiksim.....Nezinu kas cik ko maksās. To es uzzinu,kad ierodos klīnikā....

rafa
Кот тусовочный

Сообщение rafa » Пт май 29, 2009 9:06

Varbūt varu lūgt šo tēmu izņemt?
Francīte šorīt nomira. Šausmīgi smagi.....kamēr tikām līdz Canderiem,vairs nekas nebija līdzams :cry:

fany
Любознательный кот

Сообщение fany » Пт май 29, 2009 9:22

šausmas :cry: , man ļoti žel...

Ines@
Кот тусовочный

Сообщение Ines@ » Пт май 29, 2009 20:29

rafa писал(а):Varbūt varu lūgt šo tēmu izņemt?
Francīte šorīt nomira. Šausmīgi smagi.....kamēr tikām līdz Canderiem,vairs nekas nebija līdzams :cry:
Sakiet lūdzu, vai divas dienas atpakaļ pirms nāves, kad jūs apskatīja Normunds Fjodorovs, uzreiz nevarēja diagnosticēt, ka kaķis ir neārstējami slims?
{ если за день ты не узнал ничего нового, то день прожит зря }

rafa
Кот тусовочный

Сообщение rafa » Вт июн 02, 2009 17:39

Ines@ писал(а):
Sakiet lūdzu, vai divas dienas atpakaļ pirms nāves, kad jūs apskatīja Normunds Fjodorovs, uzreiz nevarēja diagnosticēt, ka kaķis ir neārstējami slims?
Vispār kas gan man būtu jāskaidro cilvēkam,kurš pat tik smagā brīdī var uzrakstīt ko līdzīgu.
Mēs visi cerējām,ka Francīte atlabs,bet diemžēl kaķītes aizkuņģa dziedzeris bija pārāk slims :-(
Un nevajag uz dr. Normundu akmeņus mest. Neviens nav Dievs vai brīnumdaris. Viņš izdarīja visu,kas bija viņa spēkos,pat vairāk......un atbildēja man pl.6 no rīta,kad zvanīju pēc padoma......

Ines@
Кот тусовочный

Сообщение Ines@ » Ср июн 03, 2009 0:13

rafa писал(а):
Ines@ писал(а):
Vispār kas gan man būtu jāskaidro cilvēkam,kurš pat tik smagā brīdī var uzrakstīt ko līdzīgu.
Mēs visi cerējām,ka Francīte atlabs,bet diemžēl kaķītes aizkuņģa dziedzeris bija pārāk slims :-(
Un nevajag uz dr. Normundu akmeņus mest. Neviens nav Dievs vai brīnumdaris. Viņš izdarīja visu,kas bija viņa spēkos,pat vairāk......un atbildēja man pl.6 no rīta,kad zvanīju pēc padoma......
Pilnīgi nekas nav jāskaidro, es vienkārši uzdevu jautājumu. Pēs atbildes saņemšanas secinu, kas ir manas tiesības. Tas arī viss.

rafa
Кот тусовочный

Сообщение rafa » Ср июн 03, 2009 10:04

Varbūt liksi mierā mazo kaķa dvēselīti?

Nez kas tās Tev par tiesībām izteikt kaut ko riebīgu tēmās,kas saistītas ar mani.....Tevī pat līdzjūtības pret zaudētu dzīvību nav :-(

Ines@
Кот тусовочный

Сообщение Ines@ » Ср июн 03, 2009 10:44

Kur es esmu izteikusi kaut ko riebīgu??? :eyepopping: Vienkārši uzdevu jautājumu, uz kuru atbildi tā arī nesaņēmu :neznaju: Ok, aimirstam, jūtu, ka šeit nav jēgas strīdēties, visur tiek saskatīts kāds nelabs nodoms no manas puses. :bojusj:

rafa
Кот тусовочный

Сообщение rafa » Ср июн 03, 2009 11:11

Ines@ писал(а):Kur es esmu izteikusi kaut ko riebīgu??? :eyepopping: Vienkārši uzdevu jautājumu, uz kuru atbildi tā arī nesaņēmu :neznaju: Ok, aimirstam, jūtu, ka šeit nav jēgas strīdēties, visur tiek saskatīts kāds nelabs nodoms no manas puses. :bojusj:
Un kas Tev no tā jautājuma? Vieglāk palika? Kāpēc citās tēmās nekomentē,bet visu laiku vaktē katru manu komentāru? Es Tev ko? Kaut ko atņēmusi esmu?
Man Tev nekas nav jāskaidro,jo Tu nekur nepalīdzi,tikai mēģini kašķēties.

Ines@
Кот тусовочный

Сообщение Ines@ » Ср июн 03, 2009 11:31

Atslābsti, tēma slēgta. Es palīdzu ielas kaķiem ( sava rajonā ) un man nekas nav šeit jāpierāda. Ievēro, ka nervozēt un kašķēties sāki Tu. Tātad ir iemesls :wink:

rafa
Кот тусовочный

Сообщение rafa » Ср июн 03, 2009 12:00

Ines@ писал(а):Atslābsti, tēma slēgta. Es palīdzu ielas kaķiem ( sava rajonā ) un man nekas nav šeit jāpierāda. Ievēro, ka nervozēt un kašķēties sāki Tu. Tātad ir iemesls :wink:

Ne Tu tēmu sāki,ne Tu to slēgsi.
Es neesmu nervoza,man tikai nepatīk cilvēki,kuri ar varu grib bāzt savu degunu citu cilvēku dzīvē.

Ines@
Кот тусовочный

Сообщение Ines@ » Ср июн 03, 2009 12:15

Šajā forumā Tu un Tory pasniedz sevi , kā cilvēki, kuri aktīvi palīdz dzīvniekiem un pretendē uz dažādām fonda naudām. Es nevienā vitā nēēsmu noliegusi, ka reāla palīdzība tiek sniegta, bet nevaru saprast vienu, tad kāpēc , kad uzdod reālu jautājumu ( tēmās, kuras ir miglā tītas) uz to netiek sniegta elementāra atbilde?!! Tas neinteresē mani vien, tā ka nevajag te tagad rakstīt, ka bāžu degunu tur, kur nevajag. To degunu ir vairāk!

Ответить